- Kim jestem? -

Od dwudziesu lat jestem nauczycielem języka angielskiego i mogę śmiało powiedzieć, że mój zawód to moja pasja. Czerpię ogromną satysfakcję obserwując rozkwit moich uczniów zarówno pod względem językowym jak i osobowościowym. Wiele razy słyszałam od nich podziękowania za pomoc i wsparcie w problemach życiowych. Często spotykam się z wdzięcznością za ukazanie im nowych możliwości, które daje biegła znajomość języka angielskiego. Lubię pomagać ludziom, a widząc rezultaty, mam jeszcze więcej motywacji.
W czasie mojego sześcioletniego pobytu w Szkocji ukończyłam dwa lata studiów Psychologii Stosowanej. Obecnie rozpoczynam studium Psychologii Alternatywnej. Jestem człowiekiem o wielkiej empatii. Doświadczenie nauczyło mnie, żeby nie oceniać innych. Każdy ma swoją historię... Moje życie ciągle wystawia mnie na wielkie próby, ale każdą lekcję staram się brać głęboko do serca i wynieść z niej tyle ile tylko jest możliwe.

 

W swoim czterdziestoletnim życiu poznałam wielu ludzi, od których nauczyłam się, że jeśli wychodzisz z poziomu serca, dzieją się cuda. Własną ścieżkę rozwoju duchowego rozpoczęłam będąc w wieloletnim związku toksycznym. Pochłaniałam książki o tematyce psychologicznej, które powoli otwierały mi oczy na sytuację w której byłam i na to co chciało moje serce. I wtedy moje życie zaczęło się zmieniać. Spotkałam wyjątkową osobę, z którą dzielę swoje życie od czterech lat. I jestem bardzo wdzięczna za to, że mogę doświadczyć miłości pełnej czułości, zrozumienia, akceptacji i wsparcia♥ Od siedmiu lat biorę też czynny udział w różnych warsztatach rozwojowych i zdobywam wiedzę zarówno z psychologii ogólnej jak i z działu psychologii alternatywnej. Praktykuję, doświadczam i wcielam wszystko w życie. To co mi służy zostaje, to co nie rezonuje z moim sercem odchodzi.

Moją miłością jest przede wszystkim taniec, jego różne oblicza i doświadczanie jego mocy uzdrawiającej, praktyki szamańskie, praca ze zwierzętami mocy i snami. Jestem wielką miłośniczką zwierząt. Interesuję się zagadnieniami z zakresu behawiorystki psów. Jestem opiekunką 53 kilowego schroniskowego 'kolosa' z problemami. Miałam wiele okazji, żeby wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce Jesteśmy razem w podróży od 9 lat ♥ Większość swojego wolnego czasu spędzam z psem w lesie. Kocham naturę i jej dobroczynne działanie. Przyroda pozwala mi się uziemić, poczuć swój oddech i bicie serca. W ciszy słyszę o wiele więcej... Jestem człowiekiem, który żyje według swojego przeznaczenia, o którym się dowiedziałam z Human Design. Mam czterdzieści lat i dopiero czuję, że żyję, i to życie przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Chciałabym, abyś również czerpał ze swojego źródła mocy.
Jeśli poczułeś, że mógłbyś się ze mną rozwijać nie tylko pod względem językowym, ale również wzbogacić swojego ducha i dowiedzieć się więcej o ważnych tematach to zapraszam Cię serdecznie na darmowe 30 minutowe spotkanie zapoznawcze. Jestem bardzo ciekawa Was wszystkich:) Aho!

 

dziewczyna w dredach obejmująca rudego, wielkiego psa na tle jeziora w lesie