- Co znajdziesz w ofercie Językoterpii? -

W ofercie Językoterapii znajdziesz pakiety tematyczne odnoszące się do sfery fizycznej, umysłowej i duchowej. Każda z tych sfer jest równie ważna i wymaga takiej samej uwagi, ponieważ są ze sobą ściśle powiązane i od siebie zależne. Zaniedbanie którejś z nich często wiąże się z chorobami i zaburzeniami na tle fizycznym, psychicznym lub umysłowym. Powstaje blokada, która uniemożliwia swobodny przepływ energii. Zaniedbanie ciała, rodzi lenistwo i nieposkromione żądze. Zaniedbanie umysłu tworzy chaos. Zlekceważenie ducha wznieca wewnętrzny ból i bezsens istnienia. Kiedy karmimy tylko ciało, skupiamy się na świecie materialnym. Skupiając się tylko na umyśle, racjonalizujemy i usprawiedliwiamy a nasze ego cierpi. Koncentrując się tylko na duchu, odrywamy się od Ziemi i tracimy kontakt z ciałem i umysłem.

Dlatego w Językoterapii tak ważne jest wsłuchanie się w siebie, co mówi nam nasze ciało, umysł oraz duch.

Kiedy wszystkie te elementy są zbalansowane i dobrze zaopiekowane, odczuwamy wewnętrzny spokój i radość z życia. Zagadnienia nad, którymi będziemy pracować podzielone są według stopnia trudności. Różnią się zarówno pod względem skali świadomości jak i na podstawie poziomu językowego od A2 do C1.

Na liście tematów znajdziesz oznakowania, mówiące czy dany obszar jest odpowiedni dla danego stopnia umiejętności językowych. Większość z nich wymaga co najmniej poziomu B1.

Jeżeli Twój angielski jest na poziomie podstawowym lub nigdy nie miałeś styczności z językiem zachęcam Cię do wyboru Pakietu Powitalnego przygotowującego Cię do bardziej skomplikowanych zagadnień. Po takim wstępie będziesz mógł z radością praktykować język w bardziej złożonych aspektach samorozwoju i korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje Językoterapia.

Dla tych z was, którzy są zaawansowani w swojej ścieżce samodoskonalenia, ale mają niższy poziom językowy, przygotowałam pakiet gramatyczny, który umożliwi Ci praktykowanie zdobytych umiejętności językowych w tematach o bardziej rozbudowanej treści.

Ponadto, w ofercie znajdziesz również pakiet sytuacyjny, który umożliwi ci praktykę języka w różnych sytuacjach. Nabierzesz odwagi i wprawy w swobodnym komunikowaniu się, na przykład podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wizyty u lekarza, dentysty, zamawiając posiłek w restauracji, w podróży i wiele innych przydatnych zagadnień.

Poszczególne moduły przygotowuję w oparciu o ciekawe artykuły, odkrywcze książki, interesujące podcasty, filmy dokumentalne, szokujące reportaże, wyzywające zadania oraz materiały autorskie.

Cała lista tematów dostępna jest po darmowej 30 minutowej konsultacji.