- Co znajdziesz w ofercie Językoterpii? -

W ofercie Językoterapii znajdziesz pakiety tematyczne odnoszące się do sfery fizycznej, umysłowej i duchowej. Każda z tych sfer jest równie ważna i wymaga takiej samej uwagi, ponieważ są ze sobą ściśle powiązane i od siebie zależne. Zaniedbanie którejś z nich często wiąże się z chorobami i zaburzeniami na tle fizycznym, psychicznym lub umysłowym. Powstaje blokada, która uniemożliwia swobodny przepływ energii. Zaniedbanie ciała, rodzi lenistwo i nieposkromione żądze. Zaniedbanie umysłu tworzy chaos. Zlekceważenie ducha wznieca wewnętrzny ból i bezsens istnienia. Kiedy karmimy tylko ciało, skupiamy się na świecie materialnym. Skupiając się tylko na umyśle, racjonalizujemy i usprawiedliwiamy a nasze ego cierpi. Koncentrując się tylko na duchu, odrywamy się od Ziemi i tracimy kontakt z ciałem i umysłem.

Dlatego w Językoterapii tak ważne jest wsłuchanie się w siebie, co mówi nam nasze ciało, umysł oraz duch.

Kiedy wszystkie te elementy są zbalansowane i dobrze zaopiekowane, odczuwamy wewnętrzny spokój i radość z życia. Zagadnienia nad, którymi będziemy pracować podzielone są według stopnia trudności. Różnią się zarówno pod względem skali świadomości jak i na podstawie poziomu językowego od A2 do C1.

Na liście tematów znajdziesz oznakowania, mówiące czy dany obszar jest odpowiedni dla danego stopnia umiejętności językowych. Większość z nich wymaga co najmniej poziomu B1.

Jeżeli Twój angielski jest na poziomie podstawowym lub nigdy nie miałeś styczności z językiem zachęcam Cię do wyboru Pakietu Powitalnego przygotowującego Cię do bardziej skomplikowanych zagadnień. Po takim wstępie będziesz mógł z radością praktykować język w bardziej złożonych aspektach samorozwoju i korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje Językoterapia.

Dla tych z was, którzy są zaawansowani w swojej ścieżce samodoskonalenia, ale mają niższy poziom językowy, przygotowałam pakiet gramatyczny, który umożliwi Ci praktykowanie zdobytych umiejętności językowych w tematach o bardziej rozbudowanej treści.

Ponadto, w ofercie znajdziesz również pakiet sytuacyjny, który umożliwi ci praktykę języka w różnych sytuacjach. Nabierzesz odwagi i wprawy w swobodnym komunikowaniu się, na przykład podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wizyty u lekarza, dentysty, zamawiając posiłek w restauracji, w podróży i wiele innych przydatnych zagadnień.

Poszczególne moduły przygotowuję w oparciu o ciekawe artykuły, odkrywcze książki, interesujące podcasty, filmy dokumentalne, szokujące reportaże, wyzywające zadania oraz materiały autorskie.

Cała lista tematów dostępna jest po darmowej 30 minutowej konsultacji.

- Przeczytaj co piszą o Nas Nasi Klienci -

OPINIA MICHAŁA

Angielski z Anią towarzyszy mi już od kilku lat – nie dlatego, że tak długo trwa nauka, ale dlatego, że to najlepszy sposób na utrzymanie umiejętności na stałym poziomie (u mnie C1). Jeśli więc jesteś osobą, która bardzo dobrze mówi po angielsku, ale nie ma z kim rozmawiać na co dzień – Ania jest tu dla Ciebie. Możesz porozmawiać z nią o wszystkim co Cię interesuje – od psychologii do budowy reaktora jądrowego (serio, serio ;))
Polecam każdemu bez względu na poziom znajomości języka angielskiego. Z Anią na pewno nauczysz się czegoś nowego.

Michał Pisarek (źródło Google)

OPINIA MAŁGORZATY

Szczerze polecam zajęcia z Anią.

Spotkania prowadzone profesjonalnie, bez zbędnego napięcia. Ciekawe i rozwijające tematy rozmów z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.
Ania stwarza również możliwość codziennego kontaktu z językiem przez nagrywanie krótkich wiadomości głosowych, co szczególnie przypadło mi do gustu🙂

Małgorzata Listwan (źródło Google)

OPINIA EWY

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Anię.
Językoterapia to miejsce gdzie nauka łączy się z samorozwojem. Gdzie każdy czuje się swobodnie, może porozmawiać na każdy temat wynosząc ze spotkania zarówno wiedzę z języka angielskiego, jak i wiedzy ogólnej. Ponadto Ania jest osobą wszechstronną i bardzo empatyczną, można z nią porozmawiać na każdy temat, poczuć się jak na rozmowie z najlepszym przyjacielem mimo znajomości i zajęć online 😉
Wszystko co jest opisane na stronie Językoterapii odbywa się w praktyce. Tematy wybierane są przez nas. Dodatkowo każde spotkanie to 200% wiedzy praktycznej w postaci rozmów 😉
Oczywiście na każdym spotkaniu znajdzie się czas na gramatykę i nowe słownictwo, gdyż Ania jest miłym, ale wymagającym nauczycielem 🤭. Warto także dodać, że lekcje nie odbywają się według podręczników, ale zagadnienia dobierane są według „braków” i obecnych potrzeb, co bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy.
Ania poświęca się w 200% każdemu że swoich podopiecznych. Utrzymuje codzienny kontakt, zachęca do nagrań w języku angielskim, a także wrzuca cotygodniowe posty z inspiracjami, a także dodatkowe zwroty do nauki związane z aktualnymi wydarzeniami czy przemyśleniami 🤗. W skrócie zachęcam wszystkich, którzy się zastanawiają „Czy warto”, bo naprawdę WARTO 🥰

Ewa Klarkowska (źródło Facebook)